تزریق چربی به صورت و هزینه آن

[ad_1]

برترین‌ها: تزریق چربی به صورت می‌تواند شیوه‌ای موثر برای کاهش چین و چروک‌ها، محو کردن جای جوش و بازیابی شادابی و طراوت پوست صورت باشد. با تزریق چربی به صورت که از بدن خودتان گرفته می‌شود، می‌توانید حجم از دست رفته‌ی صورت را برگردانده، خطوط عمیق را پُر کرده، چین و چروک‌ها را ملایم‌تر کرده، لب‌تان را حجم بدهید و کانتور خفیفی روی صورت انجام دهید. تزریق چربی به صورت راهی برای جوانسازی پوست و افزایش اعتماد بنفس است.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

جهت مشاوره رایگان با کلینیک تخصصی صدف کلیک کنید.

تزریق چربی به صورت راهی طبیعی و یک عمل جراحی بسیار کم تهاجمی برای برداشتن چربی از قسمتی از بدن که تجمع آن زیاد است و انتقال آن به صورت جهت بازیابی حجم از دست رفته‌ی صورت است. در تزریق چربی به صورت، با استفاده از تکنیک‌های مدرن لیپوساکشن، چربی به آرامی برداشته شده و سپس برای تزریق چربی به صورت آماده می‌شود. تزریق چربی به صورت، ظاهری بسیار طبیعی ایجاد می‌کند و خطر بسیار کمی از جهت عفونت یا پس زدن چربی توسط بدن وجود دارد. تزریق چربی به صورت معمولا در قسمت‌های تاخوردگی‌های بین بینی و لب‌ها، خطوط ماریونت (خطوط غم بین لب‌ها و چانه)، صای گونه‌ها، افتادگی فک و گودی‌های پای چشم‌ها انجام می‌شود.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

مشاوره برای تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت یا به طور کل هر روش دیگری برای جوانسازی پوست و بازیابی حجم صورت، نیاز به مشورت و مطرح کردن هدف شخصی از درمان با یک متخصص زیبایی دارد. پزشک متخصص می‌تواند ساختار صورت شما و فرایند افزایش سن‌تان را بررسی کرده و گزینه‌های درمانی را به شما پیشنهاد بدهد. این مشاوره‌ها بی‌اندازه مهم هستند، چون شما باید به چیزی که می‌خواهید برسید و قبل از انتخاب، هر سوالی دارید از پزشک‌تان بپرسید.

تزریق چربی به صورت برای چه افرادی مناسب است؟

تزریق چربی به صورت جهت بازیابی حجم از دست رفته شرایطی دارد که باید طی جلسه‌ی مشاوره توسط پزشک ارزیابی شود. فرد باید سالم باشد و توقعات واقع گرایانه داشته باشد. تزریق چربی به صورت برای کسی انجام می‌شود که چربی کافی برای برداشتن داشته و قبل از عمل، به وزن ثابتی رسیده باشد.

تزریق چربی به صورت معمولا برای افرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که لیپوآتروفی را تجربه کرده باشند. در لیپوآتروفی، لایه‌ای از چربی‌های صورت که خطوط گونه‌ها و غبغب را تشکیل می‌دهند، از بین می‌رود. البته تزریق چربی به صورت می‌تواند مناطق خالی‌شده را پُر کرده و جذابیت خطوط کانتوری را به صورت بازگرداند.

کسی که تزریق چربی به صورت را انتخاب می‌کند نباید سیگاری باشد. ضمنا حتی برش‌های ریز هم می‌توانند مشکلاتی برای افرادی که بیماری‌های خاصی دارند ایجاد نماید، مثلا دیابت کنترل نشده یا اختلالات خود ایمنی. همچنین سلامت قلب و ریه و داشتن فشار خون نرمال نیز مهم است.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۷۴۳۷

مراحل انجام تزریق چربی به صورت چگونه است؟

تزریق چربی به صورت عملی کم تهاجمی است، اما چند مرحله دارد. اول از تکنیک‌های لیپوساکشن برای برداشتن چربی از ناحیه‌ای از بدن که از قبل مشخص شده، مثلا شکم، باسن یا ران استفاده می‌شود. این مرحله از تزریق چربی به صورت با استفاده از برش‌های بسیار ریزی انجام می‌شود که تقریبا هیچ جای زخمی به جا نمی‌گذارند. چربی برداشته شده کمی دستکاری شده و برای تزریق چربی به صورت آماده می‌شود. سپس چربی با استفاده از لوله‌های بسیار ریز از خط برش‌های کوچک با احتیاط و دقت به خطوط و فرورفتگی‌های مد نظر تزریق می‌شود تا حجم دهی صورت بگیرد.

در تزریق چربی به صورت، ناحیه‌ای که چربی از آن گرفته شده چگونه خواهد بود؟

قسمتی از بدن‌تان که چربی از آن گرفته شده ممکن است بعد از عمل دچار تا ۲۴ ساعت دچار کبودی و تورم و حساسیت به لمس شود.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

دوره نقاهت تزریق چربی به صورت چگونه است؟

طول مدت دوره نقاهت تزریق چربی به صورت در هر بیماری می‌تواند متفاوت باشد، اما بیشتر افراد باید جوری برنامه ریزی کنند که بعد از تزریق چربی به صورت دست کم ۷ تا ۱۰ روز از کار و سایر فعالیت‌های اجتماعی فاصله بگیرند.
بیمار باید بعد از ۵ تا ۷ روز بعد از تزریق چربی به صورت و همچنین دوباره سه هفته بعد، مراجعه‌ای به پزشک خود داشته باشد. تا این زمان، درصد زیادی از التهاب برطرف شده، اما ناحیه‌ی تزریق شده ممکن است هنوز متورم به نظر برسد.

التیام اولیه یکی دو هفته طول می‌کشد تا تورم کم کم برطرف شده و نتیجه‌ی نهایی مشاهده شود. هر چند دوره‌ی ریکاوری در تزریق چربی به صورت کوتاه است، اما بیمار باید زمان کافی برای التیام مناسب اختصاص بدهد. نتیجه‌ی تزریق چربی به صورت بعد از تقریبا ۶ ماه دیده خواهد شد، اما بهبود‌های نسبی باید بعد از چند روز تزریق چربی به صورت کم کم ظاهر شوند.

آیا نتیجه‌ی تزریق چربی به صورت دائمی است؟

پزشک جراح، طی عمل تزریق چربی به صورت معمولا صورت را با چربی بیشتری پُر می‌کند تا جای خالی سلول‌های چربی که باقی نخواهند ماند جبران شود. یعنی یک سری از سلول‌های چربی بعد از تزریق چربی به صورت، توسط بدن جذب می‌شوند و در ناحیه‌ی مورد نظر باقی نمی‌مانند. این کار پزشک باعث می‌شود سلول‌های سالم کافی برای تامین خون در ناحیه باقی مانده و نتیجه بعد از تزریق چربی به صورت، دائمی‌تر شود.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

جهت مشاهده نمونه‌ها از اینستاگرام بازدید کنید.

@sadaf.clinic

آیا عمل انتقال و تزریق چربی به صورت برای کاهش وزن نیز خوب است؟

هر چند عمل تزریق چربی به صورت شامل برداشتن چربی از قسمتی از بدن می‌شود، اما این هدف مدنظر نیست و پزشک روی این مسئله متمرکز نمی‌شود. انتقال چربی و تزریق آن به صورت، روشی برای کاهش وزن محسوب نمی‌شود و چربی برداشته شده آن اندازه نیست که تفاوتی در وزن‌تان ایجاد نماید. حتی عمل جراحی ِ برداشتن چربی اضافی جهت کاهش وزن نیز برای کسانی مناسب است که به وزن ثابتی رسیده‌اند و می‌خواهند از شر چربی‌های اضافه‌ای که سرسخت شده‌اند خلاص شوند.

آیا تزریق چربی به صورت می‌تواند افتادگی پوست را رفع کند؟

هدف از تزریق چربی به صورت، بازیابی جوانی صورت و کانتور صورتی است که در اثر افزایش سن، در حال پیر شدن است. افتادگی پوست تا حدودی به دلیل از دست رفتن حجم صورت روی می‌دهد، بنابراین بازیابی بخشی از حجم صورت با کمک تزریق چربی به صورت می‌تواند افتادگی خفیف تا متوسط پوست را درمان نماید. اما افتادگی شدید پوست ممکن است با تزریق چربی به صورت رفع نشده و پوست، سفت و کشیده نشود؛ بنابراین افرادی که افتادگی پوست‌شان در حد متوسط تا زیاد است، باید به دنبال روش‌های قوی‌تر و موثرتر ضد پیری پوست مانند لیفت صورت باشند.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

تزریق چربی به صورت، چه عوارض جانبی احتمالی دارد؟

تزریق چربی به صورت به ندرت عارضه‌ی جانبی بخصوصی دارد، زیرا این عمل بسیار کم خطر و ایمن است. اما درست مانند هر عمل جراحی، عمل تزریق چربی به صورت نیز ریسک‌های خودش را دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

  • عفونت
  • عوراض ناشی از بیهوشی
  • کلسیفیکاسیون چربی
  • اصلاح بسیار کم یا بیش از حد

حتما طی جلسه‌ی مشاوره در مورد عوارض جانبی احتمالی تزریق چربی به صورت با پزشک‌تان حرف بزنید. تبحر پزشک جراح و مراقبت‌های شخصی خودتان، قبل و بعد از عمل، نقش بسیار بزرگی در پیشگیری از بروز عوارض جانبی تزریق چربی به صورت دارد.

چه اتفاقی می‌افتد اگر بعد از تزریق چربی به صورت، وزن کم کنید؟

سلول‌های انتقال یافته‌ی چربی در تزریق چربی به صورت در ناحیه‌ی تزریق شده به زندگی خود ادامه می‌دهند و می‌توانند به خوبی تامین خون نمایند و درست مانند هر سلول چربی دیگری رفتار خواهند کرد. این یعنی اگر مقدار قابل توجهی از وزن‌تان کم شود یا اضافه شود، این سلول‌ها می‌توانند بزرگ شده یا جمع شوند و در نتیجه بر نتیجه‌ی کلی عمل تزریق چربی به صورت اثر بگذارند. به همین دلیل به بیمارانی که قصدعمل تزریق چربی به صورت را دارند توصیه می‌شود قبل از عمل به یک وزن ثابت برسند و همان را حفظ کنند و همین وزن را بعد از عمل تزریق چربی به صورت نیز حفظ نمایند تا نتیجه‌ی به دست آمده از تزریق چربی به صورت، تداوم داشته باشد.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

تزریق چربی به صورت در چه سنی بهتر است انجام شود؟

تزریق چربی به صورت در هر سنی می‌تواند خطوط عمیق اسکار را برطرف کرده و عدم تقارن صورت را اصلاح کند، لب و گونه‌ها را حجم دهی کرده و گودی‌های نامناسب صورت را پُر کند. این نتیجه‌ها معمولا برای افراد در دهه بیست زندگی و بالاتر حفظ می‌شود.

تزریق چربی به صورت چرا و چطور موثر است؟

سلول‌های چربی اغلب ذاتا بینهایت ظریف و حساس‌اند و فقط به تامین خونی که می‌شوند وابسته‌اند. وقتی سلول‌های چربی دوباره به بدن‌تان تزریق می‌شوند، به زندگی خود ادامه می‌دهند، زیرا تامین خون بدن می‌تواند رشد دوباره را به این سلول‌ها را برگرداند.

برای تزریق چربی به صورت چه اندازه چربی لازم است؟

مقدار چربی مورد نیاز برای تزریق چربی به صورت تا حدود زیادی بستگی به ناحیه‌ی مورد درمان و مقدار چربی که در حال حاضر در بدن‌تان موجود است دارد. اگر شما چربی زیادی در بدن خود داشته باشید، جراح راحت‌تر می‌تواند چربی مورد نیاز را جمع کرده و آن را برای تزریق چربی به صورت آماده کند. اما اگر چربی بدن‌تان کم باشد، جراح احتمالا توصیه می‌کند پیش از عمل تزریق چربی به صورت، روش‌هایی برای افزایش وزن در پیش بگیرید.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

چگونه باید برای عمل تزریق چربی به صورت آماده شوید؟

طی اولین جلسه مشاوره، پزشک جراح لیستی از کار‌هایی که باید چند روز یا چند هفته پیش از عمل انجام دهید به شما خواهد داد. اگر سیگاری باشید، باید دست کم شش هفته قبل از تزریق چربی به صورت سیگار را ترک کنید تا ریسک عوارض جانبی را کمتر کرده و زودتر التیام پیدا کنید. همچنین به شما توصیه می‌شود مصرف آسپرین و دیگر دارو‌هایی را که احتمال خونریزی را افزایش می‌دهند قطع کنید.

تزریق چربی به صورت بهتر است یا فیلر؟

افرادی که قصد دارند حجم از دست رفته‌ی صورت خود را بازیابی کنند، دو انتخاب اصلی پیش رو دارند: تزریق چربی به صورت یا تزریق فیلر به صورت. دانستن مزایا و معایب هر نوع از این روش‌ها برای گرفتن بهترین نتیجه لازم است. تفاوت میان تزریق چربی به صورت و تزریق فیلر به شرح زیر است:

بیشتر فیلر‌های حجم دهنده‌ی صورت از ژل حاوی هیالورونیک اسید تشکیل شده‌اند. وقتی فیلر‌ها به زیر پوست تزریق می‌شوند، هم خطوط و گودی‌ها را پُر می‌کنند و هم با تقویت کلاژن سازی پوست، پوست را یکدست و جوان می‌کنند. برخی از بیماران این رویکرد را به عمل جراحی ترجیح می‌دهند، زیرا بی‌دردسرتر است. این تزریق‌ها را می‌توانید در مطب پزشک انجام دهید و همان روز به کار و زندگی عادی خود برگردید، چون به زمانی برای ریکاوری نیاز ندارید و ریسک عوارضی مانند خونریزی و تورم و عفونت نیز بسیار بسیار کم است.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

اما فیلر‌ها هم بدون عیب نیستند. اول و مهم‌تر از همه، فیلر‌ها موقتی‌اند. فیلر‌ها بسته به نوعی که انتخاب می‌کنید، می‌توانند ۶ ماه تا تقریبا یک سال دوام داشته باشند. سپس این فیلر‌ها باید دوباره تزریق شوند. ضمنا هر چند بیشتر فیلر‌ها از مواد نسبتا طبیعی مشتق شده‌اند، اما ویژگی‌های چربی را ندارند. به همین دلیل برخی از افراد احساس می‌کنند ظاهرشان آن اندازه که باید، طبیعی نیست. به هر حال این انتخابی است که شما باید انجام دهید.

اما تزریق چربی به صورت وابسته به چربی است که از قسمت دیگری از بدن خودتان برداشته شده و به قسمت دیگری تزریق می‌شود.

هر چند تزریق چربی به صورت یک عمل جراحی است، اما کم تهاجمی است. تزریق چربی به صورت نیاز به خط برش‌های بسیار ریزی دارد؛ بنابراین ریسک بسیار کمی از جهت اسکار و تورم و خونریزی و عفونت دارد. ضمنا در تزریق چربی به صورت، ریسک واکنش‌های آلرژیک بسیار کم است.

به طور کلی اگر تزریق چربی به صورت به درستی انجام بشود، بسیار موثر و بی‌خطر است و برخلاف فیلرها، می‌تواند نتایج دائمی داشته باشد. بیماران نیز گزارش می‌کنند که با تزریق چربی به صورت، ظاهری طبیعی‌تر و بهتر دارند. نکته‌ی بسیار مهم این است که تزریق چربی به صورت باید توسط جراحی بسیار متبحر انجام شود.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

هزینه تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت بسته به ناحیه‌ی تزریقی و جراح تزریق کننده می‌تواند هزینه‌های متفاوتی داشته باشد. جراحی‌های مرتبط با زیبایی عموما بسیار حساس هستند و در صورت بروز اشتباه و یا انجام توسط افرادی که در این زمینه متخصص نیستند، می‌توانند آسیب‌های جبران‌ناپذیری به پوست و زیبایی فرد شما کنند. به همین خاطر پیشنهاد ما به شما این است که این امر حساس را به افراد متخصص در این زمینه سپرده و صرفا به جهت پایین‌تر بودن هزینه تزریق چربی به صورت، این عمل را به افراد کم تجربه و غیر متخصص نسپارید.

منابع: emoryhealthcare ، rsingermd

کلینیک پوست مو و زیبایی صدف

کلینیک تخصصی پوست و موی صدف از سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت کرده و امروز پس از سال‌ها فعالیت و کسب تجربه در این زمینه، به یکی از مدرن‌ترین و مجهزترین مراکز زیبایی و سلامتی کشور تبدیل شده است. رویکرد ما، همراه کردن دانش و تخصص با تجربه است تا در برخورد با شرایط خاص هر مراجعه‌کننده، صحیح‌ترین مشاوره و بهترین خدمات ارائه شود. هدف این است که در نهایت، شما احساس بهتری نسبت به چهره و اندام خود داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۷۴۳۷

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

جهت مشاهده نمونه‌ها از اینستاگرام بازدید کنید.

@sadaf.clinic

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب مراجعه کنید.

clinicsadaf.com

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

خیابان شریعتی، بلوار میرداماد، خیابان رودبار شرقی، روبروی مرکز خرید میرداماد، ساختمان پزشکان رودبار، پلاک ۴۷ طبقه ۵

[ad_2]

لینک منبع

چند روش ساده برای تقویت قوای‌ جنسی!
چرا در تابستان با کولرآبی خون دماغ می‌شویم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories