قدر فیلتر‌ها را بدانیم

[ad_1]

اسم بعضی بیماری‌ها را در چند سال اخیر زیاد شنیده ایم. شاید پیش از این، کمتر کسی درباره آن‌ها اطلاعاتی داشت، چون تا این حد همه گیر نبودند. اما تغییر سبک زندگی که بدجور گریبان مان را گرفته است، باعث شده این بیماری‌ها هر روز بیشتر و بیشتر شوند و دایره مبتلایان به آن‌ها گسترده تر‎!

 

قدر فیلتر‌ها را بدانیم

 

در زندگی کم تحرک امروز، بیماری‌های کبدی یکی از نگرانی‌های عمده سیستم‌های سلامت در سراسر دنیا محسوب می‌گردد که ناگزیر دانشمندان را در جهت یافتن درمان‌های نوین و با حداقل ریسک تشویق کرده است که در این بین برخی دارو‌های گیاهی اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

کبد به مثابه فیلتر برای بدن عمل می‌کند و بیماری کبد چرب بیماری سلول‌های کبد انسان است که مانند دیابت، کلسترول بالا، فشار خون و… هر روز افراد بیشتری را درگیر می‌کند و اخیرا به علت افزایش میزان چاقی در جامعه ما افزایش یافته است. اهمیت این بیماری به سبب تخریب سلول‌های کبدی است و در صورت عدم تشخیص به موقع و درمان مناسب می‌تواند منجر به بیماری پیشرفته و غیر قابل برگشت کبدی به نام “سیروز” شود. آمارنشان می‌دهد نزدیک به نیمی از ایرانی‌ها مبتلا به کبد چرب هستند. آماری که عجیب، ترسناک است و اصلا خوب نیست‎! ‎ البته نگران نشوید. همه مبتلاییم. مگر این که قدر کبد را که بزرگترین فیلتر بدن است بدانیم و با پرهیز از تغذیه نادرست و استفاده از گیاهان مفید و موثر آن را حمایت کنیم.

خار مریم یکی از گیاهانی است با خاصیت محافظت کبدی فوق العاده که در عین حال آنتی اکسیدان، ضد التهاب و آنتی تومور است و پراکسیداسیون سلول‌های کبدی را نیز مهار می‌کند، این گیاه باعث تحریک بیوسنتز پروتئین در کبد می‌شود و به تسریع بازسازی کبد کمک می‌کند. خار مریم همچنین به درمان مسمومیت‌های کبدی ناشی از الکل یا قارچ و نیزدرمان اختلالات کبدی بعد از هپاتیت و تخریب سلولی در سیروز کبد کمک می‌کند.

قاصدک نیز گیاه دیگری است که به رفع اختلالات کبد و درمان یرقان و نیز درمان التهاب کیسه صفراکمک می‌کند و باعث تحریک ترشح صفرا می‌گردد.

کنگر فرنگی یا آرتیشو آنتی اکسیدان و محافظ کبد است، باعث مهار بیوسنتز کلسترول و تحریک ترشح صفرا و دفع صفرا می‌شود و نیز چربی خون را کاهش میدهد.

زردچوبه که از دیرباز بعنوان اکسیر و محافظ کبد شناخته شده و آنتی اکسیدان قوی است. باعث تحریک ترشح صفرا شده و پایین آورنده چربی خون است.

مجموعه‌ی این اجزا که تاثیر محافظت کبدی آن‌ها به طور استاندارد در همه‌ی منابع به اثبات رسیده است در فرآورده‌ای بنام “لیوردین کمپلکس” توسط محققین و پژوهشگران مجتمع صنایع دینه ایران با روش‌های بسیار پیشرفته در استخراج عصاره‌هایی با کیفیت، حاوی ماده موثره بالا و در محدوده درمانی متجلی شده و به تقویت تاثیرگزاری این دارو بر درمان کبد چرب و سایر نارسایی‌های کبدی منجر شده است.

استفاده از زنجبیل و فلفل سیاه در این فرآورده، علاوه بر اینکه آنتی اکسیدان است، به افزایش فراهمی زیستی و جذب مواد موثره کمک می‌کند و باعث افزایش دفع صفرا شده و به درمان هپاتیت مزمن نیز کمک می‌کند.

این فراورده نوین با فرمول استثنایی خود در هر قرص حاوی حداقل ۱۸۰ میلی گرم سیلیمارین که همان ماده موثره خارمریم است و عصاره‌های گل قاصدک(۱۰۰ میلی گرم)، کنگر فرنگی(۵۰ میلی گرم)، زردچوبه(۲۵ میلی گرم)، زنجبیل(۲۵ میلی گرم) و فلفل سیاه(۵ میلی گرم) می‌باشد که تاثیر درمانی آن را نسبت به فراورده‌های مشابه کاملا منحصر به فرد کرده است.

قابل تهیه در دارو خانه‌های سراسر کشور

www.dinehiran.ir

info@dinehiran.ir

تلفن مشاوره:۰۲۱۶۱۰۱۸

[ad_2]

لینک منبع

اگر مشکل خواب دارید، این ۷ ماده غذایی را نخورید!
قابل توجه گیاهخوارها؛ مغز به چربی حیوانی نیاز دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories