لیزر موهای زائد به روش آمریکایی‌ها!

[ad_1]

لیزر یکی از مرسوم‌ترین روش‌های خلاص‌شدن از شر مو‌های زائد بدن است که امروزه با استفاده از دستگاه‌های به‌روز اروپایی بدون هیچ‌گونه عوارض پوستی به نیاز شهروندان پاسخ می‌دهد.

برترین‌ها امروز به کلینیک زیبایی تندیس آمده که از دستگاه‌های پیشرفته برای لیزر استفاده می‌کند.

۱. کلینیک زیبایی تندیس کدام نوع درمان‌ها را پوشش می‌دهد و چه خدماتی را به مشتری ارائه می‌دهد؟

در این کلینیک حدود ۱۵ نوع خدمات ارائه می‌شود. از کاشت مو و ابرو گرفته تا درمان اضافه وزن و ارائه‌ی انواع لیزر‌ها برای مو‌های زائد. این کلینیک انواع تزریقات پوستی را هم از قبیل تزریق ژل و بوتاکس پوشش می‌دهد.

به طور کلی این کلینیک تمام خدماتی را که مربوط به پوست و مو است را به مشتری ارائه می‌دهد.

۲. در کلینیک زیبایی تندیس از چه نوع دستگاه‌هایی برای لیزر استفاده می‌شوند؟

این کلینیک از دستگاه‌های بسیار به‌روزی در خدمات رسانی به مشتریان خود استفاده می‌کند. برای روش لیزر در کلینیک زیبایی تندیس از ۳ دستگاه اروپایی استفاده می‌شود که عبارتند از: آپوجی، الیت پلاس و کندلا که جدیدترین روش لیزر را بدون هیچ عوارضی پوشش می‌دهند و همیشه مشتریان را راضی نگاه داشتند.

۳. با در نظر گرفتن ۳ دستگاه برای لیزر، آیا تفاوتی در بحث هزینه منظور می‌شود؟

روش درمان لیزر برای خلاص شدن از مو‌های زائد با سه دستگاه صورت می‌گیرد، اما می‌توان گفت که هزینه‌ی لیزر با استفاده از هر یک از این سه دستگاه یکسان است و هزینه‌ی آن‌ها متغیر نیست.

گزراش کلینیک زیبایی تندیس (علی صفری)

۴. تفاوت این ۳ دستگاه لیزر در چیست؟

آپوجی، الیت پلاس و کندلا برای لیزر از روشی یکسان پیروی می‌کنند یعنی هیچ تفاوتی ندارند. البته که تنها تفاوت آن‌ها در طول موج‌های آن است که آن هم به دلیل تنوع مو می‌باشد. به عنوان مثال شخصی دارای مو‌های ضخیم است، ولی شخصی خیر. پزشک مربوطه، خود تشخیص می‌دهد که از کدام دستگاه برای لیزر استفاده کند.

۵. آیا این روش درمان (لیزر) عوارضی هم دارد؟

استفاده از این سه دستگاه و به طور کلی لیزر کردن بدن، هیچ صدمه‌ای به پوست، مو وسلامت مشتری نمی‌زند و خیال مشتری از این بابت راحت باشد که حتی پس از لیزر هم هیچ عوارض جانبی برایشان رخ نخواهد داد. اما باید به این نکته توجه کرد که مشتریانی که بیمارری‌های خاص دارند تنها با تشخیص پزشک قادر به لیزر کردن بدن هستند.

گزراش کلینیک زیبایی تندیس (علی صفری)

۶. روش لیزر برای چه کسانی ممنوع است؟

برخی از مشتریان دارای مو‌های نازک هستند که لیزر برای این دسته افراد ممنوع است. دسته‌ی دیگری که لیزر برایشان به شدت مضر است، زنان باردار هستند که در صورت لیزر کردن به جنین آسیب جدی خواهد رسید پس مراقب باشند. دسته‌ی سومی که لیزر برایشان اکیدا توصیه نمی‌شود افرادی هستند که بیماری‌های خاصی دارند که البته با دستور پزشک متخصص، لیزر برایشان خطرناک نخواهد بود.

۷. چند سال است که این روش در کلینیک زیبایی تندیس استفاده می‌شود؟

روش لیزر از سال‌های دور در کشور‌های اروپایی مرسوم بوده، ولی کلینیک زیبایی تندیس با نوآوری و با استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های اروپایی، این روش را از ۱۰ سال پیش در کشور پیش گرفت که بسیار موفقیت‌آمیز بوده و مشتریان خود را راضی نگاه داشته.

۸. تعداد جلسات درمان مو‌های زائد با استفاده از لیزر چند جلسه است؟

مشتری پس از معاینه توسط پزشک متخص اگر شرایط لیزر شدن مو‌های زائد را دارا بود با توجه به نوع و ضخامت موی خود تعیین می‌شود که با چه دستگاهی و چند جلسه لیزر کارش انجام شود. به طور کلی تععداد جلسات لیزر بین ۴ تا ۶ جلسه می‌باشد که البته برخی افراد زیر ۴ جلسه نیز جواب گرفتند و دیگر نیاز به جلسات بیش‌تر نداشتند.

گزراش کلینیک زیبایی تندیس (علی صفری)

۹. آیا این روش تنها برای خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

از عوامل موفیت کلینیک زیبایی تندیس، ارائه‌ی خدمات به آقایان و خانم‌ها است. تمام خدمات کلینیک از قبیل مسائل مربوط به اضافه وزن، مو، پوست، لیزر مو و… هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان صورت می‌گیرد و مجموعه‌ی تندیس پذیرای آقایان هم در کلینیک زیبایی تندیس است.

 

درمان قطعی موهای زائد

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

 

درمان قطعی موهای زائد

جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت کلینیک مراجعه نمایید.

 

راه ‌حل چاقی موضعی چیست؟

با تماس با ما، از مشاوره‌ی رایگان متخصصان کلینیک، بهره‌مند شوید.

شهرک غرب:

فرمانیه:

 

راه ‌حل چاقی موضعی چیست؟

[ad_2]

لینک منبع

هر آنچه باید درباره‌ی سلامت دهان و دندان بدانید
تناسب اندام به کمک هورمون‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories