چند روش ساده برای تقویت قوای‌ جنسی!

[ad_1]

برترین‌ها: رابطه جنسی مسئله‌ی مهم و قابل بحثی است که بالا بردن کیفیت آن طبیعتا باعث می‌شود بسیاری از مسائل عاطفی میان زوجین برطرف شود. ما در این مطلب می‌خواهیم چند راه ساده به شما آموزش دهیم.

مطالعات اخیر نشان می‌دهند که رابطه جنسی سبب کاهش استرس و اضطراب، افزایش حس شادی، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش روان رنجوری و تسکین درد می‌شود.

به همین دلیل تقویت قوای جنسی و اهمیت به این رابطه مسئله بسیار مهمی است. روش‌های زیادی وجود دارند که به فرد کمک می‌کنند تا به تقویت قوای جنسی بپردازد و کیفیت این رابطه را افزایش دهد.

ده روش طبیعی برای تقویت قوای جنسی!

میوه‌های خاصی را بخورید

شواهد و مدارکی وجود دارند که نشان می‌دهند مصرف برخی میوه‌ها سبب تقویت قوای جنسی می‌شوند، اما تحقیقات عمیق و پیوسته‌ای در مورد آن‌ها صورت نپذیرفته است.

میوه‌های گرم از جمله موز و آورکادو به تقویت قوای جنسی کمک می‌کنند. همچنین این میوه‌ها ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تامین می‌کنند که سبب می‌شوند جریان خود در اطراف اندام تناسلی افزایش پیدا کند و سلامت زندگی جنسی ارتقا یابد.

برای تقویت قوای جنسی، شکلات بخورید

در طول تاریخ، شکلات نمادی از شهوت بوده است. این امر تنها به دلیل طعم دلپذیر شکلات نبوده است، بلکه دلیل دیگر آن این است که شکلات می‌تواند لذت جنسی را افزایش دهد.

بر طبق مطالعات صورت گرفته در این زمینه، شکلات هورمون‌های فنیل اتیل آمین و سروتونین را در بدن آزاد می‌کند. همین امر به تقویت قوای جنسی کمک می‌کند.

مطالعه دیگری نشان می‌دهد تاثیرات شکلات بر رابطه جنسی بیشتر فیزیولوژیک است تا بیولوژیک!

از دارو‌های گیاهی خاص استفاده کنید

دفعه دیگری که تصمیم گرفتید یک شام عاشقانه داشته باشید، مقداری ریحان و یا سیر به غذا اضافه کنید. بوی ریحان بسیار تحریک کننده است. سیر حوی مقادیر زیادی آلیسین است که سبب می‌شود جریان خون افزایش یابد.

تمامی این موارد به تقویت قوای جنسی در مردانی که از اختلال نعوظ رنج می‌برند کمک می‌کند. جینکوبیلوبا (نوعی گیاه که در چین رویش می‌یابد) منبع مناسب دیگری است که حاوی مواد ضد افسردگی است و اختلال نعوظ را در مردان درمان می‌کند.

برای تقویت قوای جنسی از این گیاه آفریقایی استفاده کنید

یوهیمبین (نوعی گیاه که در غرب افریقا رشد می‌کند) گیاهی مفید برای تقویت قوای جنسی و درمان اختلال نعوظ است. برخی مطالعات نشان می‌دهند که یوهیمبین می‌تواند اختلال نعوظ را از بین ببرد. همین امر بر کیفیت رابطه جنسی اثر می‌گذارد. اما به مطالعات بیشتری در این زمینه نیاز است.

برای تقویت قوای جنسی اعتماد به نفس خود را بالا ببرید

احساسی که به خود دارید بر نوع رابطه جنسی شما اثر می‌گذارد. رژیم غذایی ناسالم و عدم ورزش کافی سبب می‌شود تصویر بدی از خود داشته باشید.

همین امر بر کیفیت رابطه جنسی شما اثر می‌گذارد. برای تقویت قوای جنسی باید تمرکز خود را از روی نقاط ضعف تان بردارید و بر اعتماد به نفس خود تمرکز داشته باشید. همین امر سبب می‌شود رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنید.

ده روش طبیعی برای تقویت قوای جنسی!

ریلکس کنید و استرس را از خود دور کنید

مهم نیست بدن شما چقدر سالم است. استرس بر روی کیفیت رابطه جنسی اثر می‌گذارد و آن را خراب می‌کند. این امر به طور ویژه در مورد زنان صدق می‌کند. زنانی که در طول رابطه جنسی استرس دارند، نمی‌توانند رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنند.

از طرفی دیگر، مردان برای رهایی از استرس به برقراری رابطه جنسی روی می‌آورند. گاهی اوقات همین تناقض میان مردان و زنان سبب می‌شود رابطه جنسی میان آن‌ها به چالش کشیده شود.

درمانگران جنسی پیشنهاد می‌دهند برای تقویت قوای جنسی، مردان و زنان باید استرس را قبل از برقراری رابطه از خود دور کنند. برای این کار انجام یوگا و یا حرکات آرامشی کمک زیادی به زوجین می‌کند.

برای تقویت قوای جنسی به اندازه کافی بخوابید

افرادی که از سبک زندگی سالم پیروی می‌کنند همیشه به اندازه کافی استراحت می‌کنند، زیرا می‌دانند خواب کافی نقش بسیار مهمی در سلامتی آن‌ها دارد. مشغله زیاد سبب می‌شود زمان زیادی برای برقراری رابطه جنسی در نظر گرفته نشود.

افرادی که سر کار می‌روند و از پدر و مادر یا فرزندان خود مراقبت می‌کنند اغلب خستگی زیادی را تجربه می‌کنند و همین امر سبب می‌شود میل جنسی آن‌ها کاهش پیدا کند.

برای تقویت قوای جنسی، خواب ظهر حتی به مدت ۱۵ دقیقه معجزه می‌کند. پیروی از رژیم غذایی سالم سرشار از پروتئین بالا و کربوهیدرات پایین نیز روش بسیار مناسب دیگری برای تقویت قوای جنسی و بالا بردن کیفیت این رابطه است.

قبل از برقراری رابطه جنسی بحث و جدل نکنید

بحث و جدل با پارتنر جنسی سبب می‌شود تمایل به برقراری رابطه جنسی کاهش پیدا کند. این امر برای زنان از اهمیت بیشتری برخوردار است. تحریک احساسات نقش بسیار مهمی را در تقویت قوای جنسی و برقراری رابطه با کیفیت بازی می‌کند.

به همین دلیل درمان گران جنسی توصیه می‌کنند از هرگونه بحث و جدلی قبل از برقراری رابطه جنسی به شدت بپرهیزید. برقراری ارتباط درست روش مناسبی برای کاهش درگیری هاست. اگر بحث و جدل میان شما و پارتنر جنسی تان زیاد است بهتر است از یک مشاوره کمک بگیرید.

برای تقویت قوای جنسی، با مشاور مشورت کنید

اگر روش‌هایی که تا به حال به آن‌ها اشاره شد برای شما سودمند نبودند و هنوز به دنبال روشی برای تقویت قوای جنسی هستید، بهتر است با یک مشاور مشورت کنید.

مشورت با یک فرد متخصص به شما کمک می‌کند تا ریشه مشکلات خود را بیابید و سپس وارد عمل شوید. مشاوران روش‌ها و استراتژی‌های زیادی را برای افزایش و بهبود کیفیت رابطه جنسی پیشنهاد می‌دهند. برخی از این روش‌ها بدین شرحند:

  • صحبت با شریک جنسی
  • ارایه روش‌های مناسب برای پیروی از سبک زندگی سالم
  • یافتن علایم جسمانی و ارایه روش‌های مناسب برای تقویت قوای جنسی

شناخت ریشه مشکلات می‌تواند یافتن راه حل را ساده‌تر کند. اگر رابطه جنسی بی کیفیتی دارید و به دنبال تقویت قوای جنسی هستید بهتر است ابتدا ریشه مشکلات را بشناسید.

آزمون و خطا

روش‌های زیادی وجود دارند که به طور طبیعی به تقویت قوای جنسی کمک می‌کنند. اما بهتر است بدانید این روش‌ها اثرات یکسانی بر روی تمامی افراد ندارند. بهتر است آزمون و خطا کنید تا روش منحصر به فرد و مناسب خود ر بیابید.

اگر تصمیم دارید برای تقویت قوای جنسی دارو مصرف کنید باید توجه داشته باشید که برای برقراری رابطه جنسی با کیفیت تنها تقویت قوای جنسی موثر نیست و شما باید از لحاظ روانی نیز بر روی خود کار کنید.

ده روش طبیعی برای تقویت قوای جنسی!

منبع: healthline

[ad_2]

لینک منبع

برای آن‌ها که در این روزها وسوسه بارداری دارند!
تزریق چربی به صورت و هزینه آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories